close 
|
|
|
|
|
Wesołych Świąt!
|
|
Najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz realizacji planów w 2011 roku składa Redakcja Forum Samorządowego.
więcej...
|
|
|
Czesław Tomalik: Ustawodawco, jedź wyraźnie!
|
|
Zaczęła się szósta kadencja dla gmin. Od lat wiadomo, czego potrzeba do dobrego samorządzenia. Najważniejsze są środki adekwatne do zadań i precyzyjne, mądre ustawy. Niestety, w tej dziedzinie trwa smutny serial.
więcej...
|
|
|
Wydarzenia w najbliższym czasie »
17-18 czerwca, Jachranka, 40. Zgromadzenie Ogólne Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej, https://www.zgwrp.pl/
24 czerwca, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, https://www.gov.pl/
Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach »
|
|