Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Reklama

»

Zamówienia przyjmowane są pod numerem tel. (22) 822 20 16, faks (22) 823 78 83
e-mail: forum@forumsamorzadowe.pl


Podstawowe oferty promocji na portalu forumsamorzadowe.pl

Baner lewy - graficzna reklama, wymiar 173 na 230px, pliki o formatach: jpg, gif, gif animowany, html. Reklama wyświetlana jest w lewej części strony. Jest widoczna na podstronach,  nie rotuje.

Button  – graficzna reklama pod winietą, wymiar 780 na 140px,  pliku o formatach: jpg, gif, gif animowany, html. Reklama wyświetlana jest w centralnej części strony głównej oraz na podstronach. W przypadku gdy nie zapisano warunku wyłączności może rotować z innymi banerami.

Artykuł promocyjny – materiał umieszczony w centralnej części strony w dziale aktualności, przekierowany na podstrony, z możliwością podlinkowania na stronę wskazaną przez klienta. Długość tekstu do 3000 znaków, możliwe formy graficzne (zdjęcia, logo).  

Newsletter - materiał tekstowy lub w postaci pliku jpg wysyłany do subskrybentów newslettera, z możliwością przekierowania na stronę klienta.
Materiał może być wysłany samodzielnie z uwzględnieniem terminu zleceniodawcy lub  jako jeden z tematów newslettera wysyłanego standardowo z redakcji.

Rozmowa dnia – materiał przygotowany przez dziennikarza lub Partnera forumsamorzadowe.pl włożona na portal i wysłana newsletterem wskazanego dnia.

Pakiety

Pakiet 1 – artykuł + baner

Pakiety PR - terminowe, w ramach którego zyskuje się możliwość aktywnej obecności w serwisie:
Graficzne działania promocyjne
baner button (pod winietą) 780 na 140px, możliwość rotacji, widoczny na podstronach
newsletter lub baner w newsletterze – opcjonalnie raz w miesiącu
artykuł/ wywiad kontekstowy w dziale aktualności– temat sezonowy z przekierowaniem na www wskazaną przez Partnera, udostępnianie informacji z facebooka Partnera na facebooka FS. 

 

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

17 lipca, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, https://www.gov.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»