Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


WYDARZENIE 
Smart City efektywną platformą dialogu biznesu i samorządów


22-23 listopada w The Westin Warsaw Hotel odbędzie się XV Smart City Forum, wydarzenie zrzeszające włodarzy miast, specjalistów administracji samorządowej oraz prezesów i kadrę zarządzającą firm działających w obszarze smart city. Najbliższa edycja skupiona zostanie na aktualnych wyzwaniach i optymalnych rozwiązaniach dla miast i ich mieszkańców w dobie kryzysu ekonomicznego i energetycznego. 

Smart City Forum jest najważniejszym w Polsce kongresem poświęconym funkcjonowaniu i rozwojowi inteligentnych miast. Stanowi on swoistą odpowiedź na transformację, jaka dokonuje się w globalnej skali, która dotyczy budowy i funkcjonowania współczesnych miast, czy całych regionów. Eksperci z branż takich jak: transport, budownictwo, energetyka czy data science wraz z decydentami administracji rządowej i samorządowej ze szczebla krajowego spotkają się we wspólnej debacie o przyszłości inteligentnych miast co sprawia, że Smart City Forum jest zdecydowanie najważniejszą w Polsce inicjatywą poświęconą inteligentnym miastom w takiej skali oraz z takim zapleczem merytorycznym. Na naszym forum każdorazowo prezentowane są innowacyjne rozwiązania i odpowiedzi na problemy sprawdzające się zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Aspekt merytoryczny spotkania jest wynikiem prac Rady Programowej pod Honorowym Przewodnictwem Prezydenta Wrocławia, Jacka Sutryka oraz przewodnictwem Macieja Bluja, eksperta w dziedzinie rozwiązań Smart City.

Nadchodząca edycja kongresu jest wyjątkowa – jesień przyniesie ze sobą ogrom wyzwań, dlatego już teraz chcemy wspólnie, w Warszawie, zastanowić się nad optymalnymi rozwiązaniami dla miast i ich mieszkańców w dobie się kryzysu ekonomicznego i energetycznego. Z tego też względu głównym punktem zainteresowania nadchodzącej edycji Smart City Forum staną się smart inwestycje i smart oszczędzanie. Podczas szczytu włodarzy miast i administracji wspólnie opracujemy zarys nowego planu na rozwój w nowej rzeczywistości. Każdy samorządowiec zdaje sobie sprawę, jak wielki wpływ na kształt naszych społeczności lokalnych ma technologia. Smart City jest najefektywniejszą platformą dialogu biznesu i samorządów.

Źródło: https://smartcityforum.pl/

2022-10-28 10:45:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

23 lutego, Płońsk, Zarząd Związku Miast Polskich, https://www.miasta.pl
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»