Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Kalendarz

»

STYCZEŃ:

26 stycznia – 4 lutego Kurs: Zarządzenie bezpieczeństwem informacji oraz ochrona danych osobowych w JST, https://wydarzenia.ngo.pl/

27 stycznia Komisja Wspólna Rządu i Samorządu Terytorialnego, http://www.kwrist.mswia.gov.pl/

27 stycznia bezpłatna konferencja online Szpitale i Obiekty Służby Zdrowia 2021 vol.4, https://dndkonferencje.clickmeeting.com/szpitale-i-obiekty-sluzby-zdrowia-2021-vol-4-konferencja-on-line-bezplatna-/register


LUTY:

9 lutego, Konferencja Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów, https://www.teraz-srodowisko.pl/kalendarz/eksploatacja-i-rekultywacja-skladowisk-odpadow-2224.html

16-17 lutego, XVI Konferencja Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł, https://www.kierunekenergetyka.pl/konferencja,2163.html

17-18 lutego, 2. EDYCJA EEC TRENDS ONLINE, http://www.trends.eecpoland.eu/2021/pl/o-wydarzeniu/713/

24-25 lutego, Sosnowiec, CLEANINGexpo 2021 - Targi Utrzymania Czystości, http://exposilesia.com/cleaningexpo/pl/


Marzec:

10-11 marca, Warszawa, IV Kongres Czystego Powietrza, https://kongresczystegopowietrza.pl/

19 marca, webinar Jak samorządy mogą wspierać powrót do zdrowia w dobie pandemii Covid-19: Fakty, pomysły, programy, pieniądze, https://www.rynekzdrowia.pl

19-21 marca, Katowice, GLOBalnie 26. Międzynarodowe Targi Turystyki, http://globalnie.fairexpo.pl/

25 marca, seminarium "Gospodarka odpadami - zagrożenie czy szansa dla rozwoju lokalnego?", https://forumrozwojulokalnego.pl/

29 marca,
XV Konferencja Naukowa POL-EMIS 2020 Aktualne trendy w ochronie powietrza i klimatu - kontrola, monitoring, prognozowanie i ograniczanie emisji, https://www.teraz-srodowisko.pl/


Kwiecień:

14-15 kwietnia, Sosnowiec, Targi SILESIA komunikacja 2021 – Targi Transportu Publicznego, https://exposilesia.pl/event/silesiakomunikacja/

22 kwietnia, XXXV Zgromadzenie Ogólne Związku Gmin Wiejskich RP, http://www.zgwrp.pl

22-25 kwietnia, Reda,
Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej, http://www.mosir.reda.pl/sport/mistrzostwa-polski-pilce-siatkowej-pracownikow-samorzadowych/


29 kwietnia, Kielce,
XXII Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, https://www.teraz-srodowisko.pl/kalendarz/xxii-targi-ochrony-srodowiska-i-gospodarki-odpadami-ekotech-2156.html

28-29 kwietnia, Kielce, ENEX-Nowa Energia 2021 – Targi Odnawialnych Źródeł Energii, https://www.targikielce.pl/enex/kontakt


Maj
:

11-12 maja, III Krajowy Kongres Forów Skarbników, https://kongresskarbnikow.pl/

12-13 maja, Gdynia, Kongres Perły Samorządu, https://www.nist.gov.pl/wydarzenia/kongres-perly-samorzad-12-13-maja-2021-r-gdynia,3042.html

2
7 maja, Dzień Samorządu Terytorialnego



Czerwiec:

1 czerwca, I Kongres Gospodarki Odpadami, https://klasterodpadowy.com/wydarzenia/event/i-kongres-gospodarki-odpadami/

7-9 czerwca, Katowice, Kongres Polityki Miejskiej 2021, http://www.mckkatowice.pl/pl/wydarzenia/kongres-polityki-miejskiej-2021,1937.html

8-10 czerwca, Kielce, TRANSEXPO 2021 - Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego, https://www.targikielce.pl/transexpo

14-16 czerwca, X Europejski Kongres Finansowy, https://www.efcongress.com/

19 czerwca, Katowice, Smart Home Expo, http://www.mckkatowice.pl/pl/wydarzenia/smart-home-expo-2020,1979.html


21-
23 czerwca, Katowice, Stormwater Poland 2021 „O deszczu w dobrym klimacie”, https://stormwater.retencja.pl/stormwater-poland/


29-30 czerwca, 
Samorządowy Kongres Gospodarczy II Forum Regionów Trójmorza, https://congress.lubelskie.pl/


Lipiec:

5-9 lipca, Warszawa, Europejski Kongres Ekologii Krajobrazu IALE, http://aleje-alleen-pomerania.eu/index.php/2020/07/20/europejski-kongres-ekologii-krajobrazu-iale-2021-warszawa-5-9-lipca-2021/


Sierpień:

Wrzesień:

14-16 września, Poznań, Targi Greenpower, https://greenpower.mtp.pl/pl

20-22 września, Katowice, XIII Europejski Kongres Gospodarczy, https://www.eecpoland.eu/pl/


Październik:

11-13 października, Monachium, Targi Expo Real 2021, https://exporeal.net/en/

13-15 października, Poznań, Poleco 2021 Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska, https://poleco.pl/pl

21-22 października, Warszawa, SMART CITY EXPO, https://www.smartcityexpo.pl/?gclid=Cj0KCQiA9P__BRC0ARIsAEZ6irjYitMewAcz65CQ5p4Dphtme35h8HcppHKzfsVXDDcnwHOXNSHaiVcaAqyrEALw_wcB


Listopad:

24-25 listopada, Międzynarodowe Targi Przemysłu Odnawialnych Źródeł Energii, https://ecopowerexpo.com/

Listopad 2021, Warszawa,
Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej, https://kongresgospodarczy.org/


Grudzień:

6-7 grudnia, Karpacz, VI Europejski Kongres Samorządów, https://www.forum-ekonomiczne.pl/vi-europejski-kongres-samorzadow/

6-10 grudnia, Katowice,
Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021, https://www.gov.pl/web/igf2021

 
INWESTYCJE w SAMORZĄDACH

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

11-12 maja, III Krajowy Kongres Forów Skarbników, https://kongresskarbnikow.pl/

12-13 maja, Gdynia, 
Kongres Perły Samorządu, https://www.nist.gov.pl/

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»