Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


WYDARZENIE 
Porozmawiajmy o rewitalizacji


Finansowanie działań rewitalizacyjnych oraz dobre praktyki miast z prowadzenia procesów rewitalizacji będą tematem kolejnego seminarium Forum Rozwoju Lokalnego, które odbędzie się 9 stycznia w siedzibie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.


Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Związek Miast Polskich zapraszają na seminarium odbywające się w ramach Forum Rozwoju Lokalnego „Porozmawiajmy o rewitalizacji”. Seminarium odbędzie się 9 stycznia 2024 r. w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie, przy ul. Wspólnej 2/4 w sali im. Grażyny Gęsickiej.

Spotkanie będzie okazją do zainaugurowania kolejnej edycji inicjatyw wsparcia rewitalizacji w Polsce realizowanych we współpracy z urzędami marszałkowskimi oraz Narodowym Instytutem Dziedzictwa. Podczas spotkania odbędą się rozmowy o finansowaniu działań rewitalizacyjnych z programów regionalnych. 

Zaprezentowane zostaną także dobre praktyki polskich miast z prowadzenia procesów rewitalizacji oraz odbędzie się dyskusja o tym, jak prowadzić rewitalizację, aby wraz z ożywieniem obszaru rewitalizacji przyczyniała się do jakościowego rozwoju całego miasta.

Rejestracja trwa do 5 stycznia 2024 r.

Źródło: https://www.miasta.pl/

2023-12-28 07:33:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

16-17 kwietnia, Warszawa, Forum Mieszkaniowe, https://habitat.pl/fm2024/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»