Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


KONKURSY 
Nagroda Główna GUS dla cyfrowego Lublina


Miasto Lublin zajęło I miejsce w konkursie na najbardziej cyfrową gminę Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Uroczyste wręczenie Głównej Nagrody Prezesa GUS odbyło się w Urzędzie Statystycznym w Lublinie.W Lublinie formę samospisu przez Internet wybrało ponad 62% mieszkańców. To najwyższy wynik w województwie lubelskim, stąd Miasto Lublin otrzymało Główną Nagrodę w Konkursie Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę - urządzenie wielofunkcyjne oraz 11 laptopów.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwał od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. na terenie całego kraju i obejmował całą populację ludności i mieszkań. Udział w spisie był obowiązkowy.

To już kolejna nagroda dla Lublina za osiągnięcia w statystyce publicznej. W 2021 roku, w konkursie Powszechnego Spisu Rolnego, Lublin zajął I miejsce wśród gmin o największej liczbie gospodarstw rolnych spisanych samodzielnie przez Internet. Spośród wszystkich 5118 gospodarstw rolnych na terenie Lublina prowadzonych przez osoby indywidualne i osoby prawne, formę samospisu wybrało wówczas 1435 użytkowników.

Źródło: https://lublin.eu/

2022-05-30 06:42:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
INWESTYCJE w SAMORZĄDACH

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

31 maja, Webinarium pt. „Praca zdalna – nowe regulacje kodeksu pracy”, http://www.zgwrp.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»