Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Tomasz Brzoskowski wójtem gminy Stężyca

Mieszkańcy Stężycy (woj. pomorskie) wybrali na stanowisko wójta Tomasza Brzoskowskiego, dotychczasowego zastępcę burmistrza Kartuz.

Tomasz Brzoskowski urodził się 20 sierpnia 1975 roku. Ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie. Studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył także Politechnikę Gdańską oraz Wyższą Szkołę Humanistyczną.

Nowy wójt od 1999 roku związany jest z samorządem. Od lutego 1999 do października 2000 pracował jako referent ds. prawno administracyjnych w Urzędzie Gminy Stara Kiszewa. 15 października podjął pracę w Urzędzie Gminy Stężyca, w którym do stycznia 2001 roku  pracował jako podinspektor ds. prawno administracyjnych, a następnie do 15 czerwca 2007 piastował stanowisko sekretarza gminy.

Od listopada 2006 roku do czerwca 2007 roku był radnym Rady Powiatu Kartuskiego, gdzie piastował stanowisko przewodniczącego Komisji Rewizyjnej i członka Komisji Oświaty i Sportu. W latach 2007-2010 był zastępcą burmistrza miasta Kartuzy.

Zainteresowaniami Tomasza Brzoskowskiego jest sport, podróże i historia II wojny światowej. (rp)

2010-04-30 18:13:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»