Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Elżbieta Urbanek dyrektorem Departamentu Infrastruktury i Gospodarki UM Wrocław

Nowa dyrektor departamentu pracuje w Urzędzie Miejskim we Wrocławiu od 1991 roku. Ostatnio pełniła funkcję dyrektora Wydziału Inżynierii Miejskiej.

Nowo mianowana dyrektor urodziła się 30 lipca 1958 roku we Wrocławiu. W 1982 roku ukończyła Wydział Inżynierii Sanitarnej na Politechnice Wrocławskiej.

W latach 1983-1985 pracowała jako inspektor w Państwowej Inspekcji Ochrony Środowiska. Od roku 1986 do 1991 była asystentką, a następnie projektantką w Biurze Projektów „Balneoprojekt”.

Elżbieta Urbanek od 1991 roku pracuje w Urzędzie Miejskim Wrocławia. Na początku na stanowisku specjalisty, później głównego specjalisty w Wydziale Inwestycyjno-Technicznym, który zmienił nazwę na Wydział Inżynierii Miejskiej. W marcu 2001 roku objęła stanowisko kierownika działu, w kwietniu 2004 roku zastępcy Dyrektora Wydziału, a od czerwca 2007 roku pełniła funkcję dyrektora Wydziału Inżynierii Miejskiej.

W wolnych chwilach czyta, spaceruje, chodzi do kina, a w sezonie letnim lubi zajmować się przydomowym ogródkiem. (rp)

2010-04-09 13:02:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»