Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Patronat medialny „Forum Samorządowe”
20 jubileuszowa edycja Expo Real w Monachium rozpoczęta!

Godzinę temu zostały otwarte wejścia na największe w Europie targi nieruchomości i inwestycji – Expo Real Monachium 2017.


Expo Real to największe targi nieruchomości i inwestycji B2B w Europie. Oferują przyjazne warunki dla skutecznego tworzenia sieci kontaktów biznesowych, analizy rynkowej i wymiany doświadczeń.  Na powierzchni 64 000 m2, w sześciu halach, ponad 1500 wystawców prezentuje swoje produkty i usługi, skierowane do profesjonalistów i inwestorów.

Tradycyjnie już w targach aktywny udział biorą samorządy z Polski. Jedno z największych stoisk zaprezentuje Warszawa, która na 111 m2 zaprezentuje się jako hub w regionie Europy Środkowo-Wschodniej do prowadzenia i rozwoju biznesu na całym świecie. W tym roku wraz z miastem swoje oferty zaprezentuje 12 firm. Będą to m.in. Bank Zachodni WBK, BBI Development, CMT Construction Management Team oraz White Star Real Estate.

Pomorskie będzie się promować pod wspólną marką Invest in Pomerania. Organizatorem stoiska województwa pomorskiego na targach w Monachium jest Agencja Rozwoju Pomorza. Przedstawiciele Gdyni, Sopotu, Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego, Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Rumia Invest Park wspólnie przedstawią na nim bogatą i różnorodną ofertę inwestycyjną.

W ofercie znajdują się m.in. 77 ha powierzchni na terenie Pomorskiego Centrum Inwestycyjnego oraz 130 ha pod inwestycje w Rumii. Dodatkowo Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprezentuje ponad 70 ha powierzchni. Miasta postawiły na promocję prestiżowych działek w centrach oraz przy węzłach komunikacyjnych. Przeznaczone są one pod zabudowę biurową, turystyczną, mieszkaniową, a także produkcyjno-logistyczną.

Tegoroczna edycja Expo Real potrwa do 6 października.

Foto: Messe München

2017-10-04 11:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
PARTNER STRATEGICZNY

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

20-21 lutego, Sosnowiec, INDUSTRYmeeting 2018 - Targi Technologii Przemysłowych, http://www.exposilesia.pl

23-25 lutego, Łódź, INTERBUD 2018 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, https://www.targi.com

28 lutego, Warszawa, Szkolenie „Zarządzanie kryzysowe – komunikacja kryzysowa, http://successpoint.pl

Więcej wydarzeń...
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»