Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Jarosław Wydmuch naczelnikiem Wydziału Nadzoru i Administracji

W Częstochowie powstał Wydział Nadzoru i Administracji, który będzie realizował zadania dotychczas wykonywane przez Wydział Organizacyjny i Wydział Informatyki.

Do zakresu działania Wydziału Nadzoru i Administracji należą w szczególności zadania z zakresu organizowania pracy Urzędu oraz koordynowania procesu informatyzacji Urzędu. W Wydziale wyodrębniono samodzielne stanowisko Informatyka Miejskiego, podległe bezpośrednio Sekretarzowi Miasta.

Jarosław Wydmuch ma 46 lat, jest inżynierem mechanikiem, magistrem zarządzania, licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Ukończył również podyplomowe Studium Prawno-Samorządowe Polskiej Akademii Nauk.

W latach 1988-91 prowadził własną działalność gospodarczą. Od 1991 do 2002 pracował w Urzędzie Miasta, m.in. jako kierownik referatu i naczelnik Wydziału Organizacyjnego. Od 2003 roku był dyrektorem Cmentarza Komunalnego w Częstochowie.

Jarosław Wydmuch jest żonaty, ma dwójkę dzieci. Jego zainteresowania to turystyka rowerowa, funeralia, historia okresu II wojny światowej, ogród.

To nie jedyne zmiany kadrowe w Urzędzie Miasta. Dotychczasowy naczelnik Wydziału Organizacyjnego Paweł Ruksza został kierownikiem referatu w Wydziale Spraw Obywatelskich. Kajetan Wojsyk (naczelnik Wydziału Informatyki) pozostaje Informatykiem Miejskim.

www.czestochowa.pl

2009-12-31 14:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»