Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Ochotnicze Hufce Pracy w służbie samorządu lokalnego

W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się wręczenie dyplomów Przyjaciela Młodzieży OHP i podpisanie porozumień o współpracy na rzecz aktywizacji społeczno-zawodowej oraz przeciwdziałania marginalizacji młodzieży w wieku 15-24 lat.

Na początku spotkania uczestnicy zostali zaznajomieni z aktualnymi działaniami Ochotniczych Hufców Pracy. Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek nawiązał w swoim przemówieniu do sporu na linii rząd-samorządy.

Bardzo się cieszę, że jesteśmy świadkami kolejnego przejawu współpracy między stroną rządową i samorządową. W ostatnim czasie zauważamy tendencję, która polega na tym, że oddzielamy się od polityki. Mamy taką opozycję: „my samorządowcy lepsi – wy politycy jakby gorsi”. Ale wszyscy jesteśmy politykami i żyjemy w jednym państwie i wszyscy działamy dla jednego celu – dobra wspólnego. Jakiekolwiek rzucanie kłód pomiędzy samorządem a władzą rządową nie ma najmniejszego sensu i najmniejszego uzasadnieniapodkreślił Czarnek. 

Wojewoda zaznaczył, że wszelkie programy społeczne mogą być realizowane wyłącznie przy pełnej i autentycznie czynnej współpracy pomiędzy władzą rządową i samorządową.

Źródło: www.lublin.uw.gov.pl

2017-06-06 07:42:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
PARTNER STRATEGICZNY

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

27 listopada, Warszawa, ECONSEC Technical Security Forum, www.tech.econsec.pl

29 listopada, Warszawa, Konferencja "Czyste ciepło. Ostatni dzwonek dla małych systemów ciepłowniczych, www.forum-nergii.eu

29-30 listopada, Ostróda, III edycja targów Energy Expo Arena, www.energyexpo.pl

Więcej wydarzeń...
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»