.

Aktualności

»

Samorządowcy z lubuskiego piłkarskimi mistrzami Polski

W finale IV mistrzostw Polski urzędów marszałkowskich w halowej piłce nożnej spotkali się reprezentanci woj. lubuskiego i pomorskiego.

Tegoroczne mistrzostwa odbyły się w Kielcach. W dwudniowych zmaganiach wzięły udział reprezentacje wszystkich województw.
W sumie rozegrane zostały 44 mecze. W najważniejszym spotkali się samorządowcy z Pomorza i województwa lubuskiego. Lepsza okazała się reprezentacja Ziemi Lubuskiej, która wygrała 2:0.

Na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci kujawsko-pomorskiego, którzy pokonali 2:0 kolegów z zachodniopomorskiego.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik kujawsko-pomorskiego - Adrian Hoffmann, autor pięciu trafień. Nagrodę dla Najlepszego bramkarza mistrzostw otrzymał Piotr Gaweł z lubuskiego. (rp)

IV Mistrzostwa Polski Urzędów Marszałkowskich w Piłce Nożnej Halowej „Świętokrzyskie 2016”, 1-2 kwietnia 2016, Kielce