Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


WYDARZENIE 
Samorządowcy z miast lepsi od parlamentarzystów


W Warszawie na stadionie miejskim Legii odbył się mecz towarzyski reprezentacji piłkarskiej Związku Miast Polskich z drużyną polskich parlamentarzystów. Lepsi okazali się przedstawiciele miast.

Obie drużyny z wielkim zacięciem i determinacją próbowały zdobyć gola. Poziom gry był bardzo wyrównany. Najpierw szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Sejmu. Bramkę dla parlamentarzystów zdobył poseł Kamil Bortniczuk, po podaniu swojego kolegi - Rafała Siemaszko. Następnie wyrównał wynik dla samorządowców debiutujący w drużynie ZMP burmistrz Sanoka - Tomasz Matuszewski. Drugą bramkę dla samorządowców zdobył radny Ostrzeszowa, Marcin Łuczak po podaniu swojego burmistrza Patryka Jędrowiaka. 

Emocjom sportowym towarzyszył miły akcent i uhonorowanie jubileuszu 84. urodzin znakomitego polskiego trenera, Andrzeja Strejlaua, który udzielał wskazówek samorządowcom.

Już w maju w Lipsku odbędą się Europejskie Mistrzostwa Burmistrzów i Prezydentów w piłce nożnej z udziałem reprezentacji z 14 krajów. Zespół Związku Miast Polskich w pierwszej kolejności zagra ze Słowenią, Czechami oraz Ukrainą. Mecz i zgrupowanie drużyny ZMP w Warszawie stanowiły kolejny etap przygotowań do tych Mistrzostw. 

Źródło: https://www.miasta.pl/

2024-02-23 09:46:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

17 lipca, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, https://www.gov.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»