Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


WYDARZENIE
Zapraszamy na Samorządowy Kongres Finansowy


30 czerwca w formule online odbędzie się pierwsza edycja Samorządowego Kongresu Finansowego. Wydarzenie służyć ma budowaniu relacji i współdziałaniu pomiędzy różnymi interesariuszami zainteresowanymi współpracą samorządów z biznesem i środowiskami akademickimi oraz inicjowaniu konstruktywnej dyskusji ponad podziałami o otoczeniu społeczno-gospodarczym ze stroną rządową.

Samorządowy Kongres Finansowy organizowany jest z inicjatywy Jacka Karnowskiego, Prezydenta Miasta Sopotu przez Centrum Myśli Strategicznych oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, które podzielają misję kształtowania szerokiej debaty na temat wyzwań polskich gmin, a także integrowania sektora samorządowego. Mając na względzie korzyści płynące z własnych doświadczeń biznesowych, współpracy i synergii posiadanych zasobów Współorganizatorzy zdecydowali się rozwijać szereg przedsięwzięć skierowanych do sektora samorządowego, gospodarczego i akademickiego.

Zadaniem Samorządowego Kongresu Finansowego jest służąca dobru wspólnemu, budowa modelu współpracy pomiędzy wszystkimi interesariuszami, których celem jest kreowanie współpracy między samorządami, a biznesem i środowiskami akademickimi oraz skuteczne i merytoryczne inicjowanie konstruktywnej dyskusji ponad podziałami o otoczeniu społeczno-gospodarczym ze stroną rządową.

Kluczowe dla inicjatorów i organizatorów jest współdziałanie na rzecz sektora samorządowego w celu wzmacniania pozycji samorządów w polityce rozwoju kraju oraz wspieranie gmin i zwiększanie skuteczności ich działań skupionych na rozwoju przyszłościowych działań wzmacniających samorządowe ekosystemy społeczno-gospodarcze.

Samorządowy Kongres Finansowy poprzedza realizowany z inicjatyw Jacka Karnowskiego, Prezydenta Miasta Sopotu oraz Jacka Jaśkowiaka, Prezydenta Miasta Poznania jesienny projekt LocalTrends – Europejskie Forum Samorządowe, które odbędzie się w dniach 11-12 października 2021 r. w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Źródło: https://www.efcongress.com/skf/

2021-06-21 07:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
INWESTYCJE w SAMORZĄDACH

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

27-28 września, Płock, V Międzynarodowe Forum PPP, https://forumppp.plock.eu/

28-29 września, Warszawa, V Krajowy Kongres Sekretarzy, https://mistia.org.pl/


Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»