Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


BEZPIECZEŃSTWO 
Konferencja „Bezpieczne Samorządy” w Warszawie


Konferencja ma charakter merytoryczny i apolityczny. Stanowi przestrzeń wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego, administracji publicznej, służb, sektora prywatnego oraz środowisk eksperckich w obszarze bezpieczeństwa lokalnego i zarządzania kryzysowego.

Celem jest wzmocnienie kompetencji jednostek samorządu terytorialnego poprzez rozwijanie podejścia do bezpieczeństwa jako systemowej odporności miast i gmin na współczesne zagrożenia – w szczególności infrastrukturalne, energetyczne, cyfrowe, środowiskowe oraz społeczne.

Dostarczymy uczestnikom praktyczną wiedzę i narzędzia umożliwiających realne wdrażanie koncepcji odporności na poziomie lokalnym.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Cyfryzacji oraz Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

Więcej informacji na stronie www.bezpiecznesamorzady.pl

Źródło: https://bezpiecznesamorzady.pl/

2026-05-06 07:49:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

17-18 czerwca, Jachranka, 40. Zgromadzenie Ogólne Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej, https://www.zgwrp.pl/

24 czerwca, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, https://www.gov.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»