Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


WYDARZENIA LOKALNE 
Karta „Mój Izabelin” – nowa aplikacja ruszyła


Po Gdańsku, Łodzi czy Płocku także Izabelin ma swoją mobilną aplikację dla mieszkanek i mieszkańców gminy. Dzięki niej izabelinianie znajdą w jednym miejscu: aktualności, harmonogram odbioru odpadów, rozkład jazdy autobusów, a przede wszystkim zniżki oferowane sąsiadom przez lokalne firmy.

Dla osób mieszkających w gminie aplikacja będzie pomocnym narzędziem. Z Kartą „Mój Izabelin” taniej zjedzą w pobliskiej restauracji, zrobią badania w przychodni, zamówią bukiet kwiatów, zapiszą się na cykl sesji trenerskich – wszystko ze zniżką. 

Do Programu już dołączyło wielu lokalnych przedsiębiorczyń i przedsiębiorców. Jedna z nich to Kasia Rojek, znana z 9. edycji programu Masterchef, która prowadzi autorski catering i jest prywatnym kucharzem:

To oczywiste, że zapisałam się do Programu „Mój Izabelin”. To wspaniała baza przedsiębiorców, gdzie nasi klienci mogą dowiedzieć się o nas więcej i znaleźć usługi, których szukają, a nie zawsze wiedzą, że osoby, które je wykonują, mieszkają w naszej gminie – mówi Kasia Rojek.

Program to promocja firm, które zgłoszą się do współpracy. Dzięki karcie mieszkanki i mieszkańcy zobaczą, jakie twarze i historie stoją za lokalnymi biznesami.

Mamy w Izabelinie bardzo wielu kreatywnych i prężnie działających przedsiębiorców. Czas przedstawić ich sąsiadom. Stale zapraszamy kolejne firmy z gminy, aby dołączały do programu – opowiada Joanna Baranowska, odpowiedzialna za program partnerski karty. – Chcemy pokazać, z jak bogatej oferty usług i sklepów można korzystać tu, na miejscu. Zależy nam, aby mieszkanki i mieszkańcy wiedzieli, że większość spraw mogą załatwić w najbliższej okolicy.

Aplikację Karta „Mój Izabelin” może pobrać każdy – z Google Play lub AppStore. Aby utworzyć konto, trzeba zalogować się profilem zaufanym. Żeby korzystać ze zniżek, podczas zakładania konta należy podać numer abonencki wywozu odpadów i przesłać pierwszą stronę PIT-u jako dowody, że faktycznie się tu mieszka i rozlicza podatki. Karta została zaprojektowana tak, żeby była bezpieczna. Dlatego do założenia konta wymagany jest profil zaufany.

Aplikacja ma być przydatnym narzędziem dla mieszkanek i mieszkańców, których nieustannie zachęcamy do płacenia podatków w naszej gminie – mówi Dorota Zmarzlak, Wójt Gminy Izabelin. – Założenie konta i uruchomienie odpowiedniego pakietu daje dostęp do zniżek, a to dopiero początek. W planach mamy zintegrowanie aplikacji z naszym lokalnym PSZOK-iem, biblioteką czy Centrum Kultury Izabelin. Chcemy, żeby Karta „Mój Izabelin” dotarła do wszystkich i stała się elementem codzienności mieszkańców naszej gminy. 

Aplikacja przyda się także osobom, które przyjeżdżają do Izabelina w celach turystycznych. Zawiera bowiem propozycje spacerów po okolicy. W zakładce „Zwiedzanie” znajduje się sześć tras prowadzących przez charakterystyczne punkty gminy. Można poznać miejsca ważne ze względów historycznych, a także cenne przyrodniczo (gmina Izabelin leży w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, więc nie brakuje tu wspaniałych leśnych tras). Liczba ścieżek spacerowych w aplikacji będzie w przyszłości rozbudowywana.

Projekt „Mój Izabelin” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014–2020, Działanie 2.1 E-usługi – Poddziałania 2.1.2 E-usługi dla Mazowsza w ramach ZIT. 

Szczegółowe informacje o Programie „Mój Izabelin” znajdują się na stronie: karta.izabelin.pl.

2024-03-13 17:16:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

16-17 kwietnia, Warszawa, Forum Mieszkaniowe, https://habitat.pl/fm2024/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»