Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


WYDARZENIA LOKALNE 
Lubuskie zwycięża w V Marszałkiadzie 


Drużyna województwa lubuskiego wygrała tegoroczną piątą już edycje Marszałkiady, pokonując drużyny ośmiu innych urzędów marszałkowskich.

W tegorocznej edycji  „Marszałkiady LUBUSKIE 2021”  udział wzięło ponad 130  zawodniczek i zawodników reprezentujących dziewięć województw. Po raz pierwszy w zmaganiach udział wzięli urzędnicy reprezentujący Województwa Łódzkie i Podkarpackie. Poza tym na arenach mogliśmy zobaczyć przedstawicieli województw: małopolskiego, opolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego oraz zachodniopomorskiego.

 Cieszę się, że dołączy do nas nowe województw. Ta nasza Marszałkiada jest już tradycją w Polsce, jest znana wszędzie. Szkoda, że nie dołączyły do nas pozostałe województwa. Wierze w to, że za rok spotkamy się już w pełnym składzie – mówił wicemarszałek Łukasz Porycki – członek lubuskiej drużyny


Wszystkie drużyny rywalizowały w 7 dyscyplinach: siatkówka, tenis stołowy, pływanie, przeciąganie liny, strzlectwo sportowe, biegi przełajowe i boccia. Lubuskie zwyciężyło po raz czwarty w pięcietniej historii imprezy.

Źródło: https://www.lubuskie.pl/

2021-10-11 08:45:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
INWESTYCJE w SAMORZĄDACH

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

21-22 października, Warszawa, Smart City Expo Poland, https://www.smartcityexpo.pl/

27 października, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, http://www.kwrist.mswia.gov.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»