Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


KONKURSY 
Kryształy Przetargów Publicznych - zgłoś swoją inwestycję już teraz


Redakcja ogólnopolskiego miesięcznika „Przetargi Publiczne” zaprasza wszystkich wykonawców i zamawiających do zgłaszania swoich projektów w 13. edycji Nagrody Kryształy Przetargów Publicznych. Nagroda ma na celu docenienie i promocję najlepszych praktyk w działach zamówień publicznych i firmach, które realizują inwestycje w sektorze publicznym.


W tegorocznej edycji Nagrody mogą być zgłaszane inwestycje, których realizacja zakończyła się w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 31 lipca 2021 r. Ubieganie się o Nagrodę i jej otrzymanie jest całkowicie bezpłatne – podobnie jak w poprzednich latach.

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 sierpnia 2021 r. Gala Wręczenia Kryształów Przetargów Publicznych odbędzie się 11 października 2021 roku w trakcie uroczystej kolacji na XVI Forum Przetargów Publicznych, w Hotelu Warszawianka w Jachrance pod Warszawą.

Formularz zgłoszenia, regulamin oraz inne szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.nagroda.przetargipubliczne.pl.

Źródło: https://www.zpp.pl/

2021-07-16 07:15:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
INWESTYCJE w SAMORZĄDACH

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

9 sierpnia, Szkolenie: Gmina to płatnik składek na ubezpieczenie społeczne, https://frdl.org.pl/

12 sierpnia, Webinarium: Regulacja stanu prawnego pasów drogowych dróg publicznych Jednostek Samorządu Terytorialnego, https://frdl.org.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»