Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


WYDARZENIA
Zaproszenie na konferencję Miasta Zrównoważone


Podczas konferencji zostaną przedstawione wyniki II raportu Zrównoważony Rozwój – Ranking Polskich Miast. Badaniem objęto 50 największych miast w Polsce. Ranking  został przygotowany przez firmę projektowo-konsultingową Arcadis we współpracy z naukowcami z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Inspiracją dla stworzenia rankingu był raport Arcadis Sustainable Cities Index, który klasyfikuje 100 globalnych metropolii. Ranking Polskich Miast, podobnie jak raport światowy, ocenia miasta w trzech fundamentalnych obszarach zrównoważonego rozwoju takich jak: Społeczeństwo, Środowisko i Gospodarka.

Uczestnicy konferencji  będą mieli również okazjęjako jedni z pierwszychzapoznać się z Aktualizacją Krajowej Polityki Miejskiej 2030, którą zaprezentuje wiceminister Małgorzata Jarosińska-Jedynak z Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Wsparcie samorządów w ramach programów Czyste Powietrze” i „Stop Smog” realizowanych  przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej” zaprezentuje Paweł Mirowski zastępca prezesa  NFOŚiGW.


Konferencja Miasta Zrównoważone odbędzie się 11 maja br. (wtorek) w formule online. Konferencja jest bezpłatna, obowiązuje natomiast wcześniejsza  rejestracja na stronie: http://greenwarsawconferences.org.pl/rejestracja/

2021-04-16 13:52:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
INWESTYCJE w SAMORZĄDACH

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

11-12 maja, III Krajowy Kongres Forów Skarbników, https://kongresskarbnikow.pl/

12-13 maja, Gdynia, 
Kongres Perły Samorządu, https://www.nist.gov.pl/

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»