Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


SZKOLENIE 
Selektywna zbiórka bioodpadów - szkolenie praktyczne

Zarząd Stowarzyszenia na rzecz recyklingu bioodpadów „Biorecykling" zapraszają do udziału w szkoleniu pn. „Szkolenie praktyczne dla samorządów i liderów lokalnych – selektywna zbiórka bioodpadów".

Głównym celem szkolenia jest rozpowszechnianie i ujednolicenie wiedzy na temat aktualnego stanu prawnego dotyczącego selektywnej zbiórki bioodpadów, projektowanych i niezbędnych zmian w prawie krajowym oraz praktyczne doświadczenia uznanych ekspertów w zakresie zbierania i zagospodarowania bioodpadów.

Cykl 40 szkoleń współfinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska oraz w całości jest objęty patronatem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska pana Jacka Ozdoby. Realizując największy projekt edukacyjny z gospodarki odpadami finansowany przez NFOŚiGW pragniemy Państwo jako popularyzatorów tej wiedzy zaprosić do zapoznania się z naszym szkoleniem, aby lepiej zrozumieć wszystkie procesy i zjawiska zachodzące w gospodarowaniu bioodpadami.

Ważne jest by prezentować powszechnie w miarę jednolite stanowisko w kwestiach, które mają znaczący wpływ na poprawę gospodarowania odpadami organicznymi oraz wyrobią w mieszkańcach właściwe zachowania i przyzwyczajenia. Równie istotne jest by wszyscy zainteresowani posiedli niezbędną wiedzę do planowania i realizacji zadań związanych ze zbieraniem i zagospodarowaniem frakcji organicznej, która jest najbardziej problemową ze wszystkich zbieranych frakcji odpadów.

W trakcie szkolenia istnieje możliwość zadawania pytań wykładowcom.

Szkolenia dla wszystkich uczestników są bezpłatne a osoby, które zarejestrują się i będą uczestniczyć w szkoleniach otrzymają certyfikat jego ukończenia.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI

https://szkoleniabioodpady.abrys.pl

2021-04-14 07:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
INWESTYCJE w SAMORZĄDACH

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

11-12 maja, III Krajowy Kongres Forów Skarbników, https://kongresskarbnikow.pl/

12-13 maja, Gdynia, 
Kongres Perły Samorządu, https://www.nist.gov.pl/

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»