Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


TERENY INWESTYCYJNE - RYBNIK
Rybnik wystawił na sprzedaż atrakcyjną działkę blisko centrum miasta


Miasto ogłosiło przetarg na sprzedaż nieruchomości inwestycyjnej przy ul. Jerzego Giedroycia. Korzystnie położony teren o powierzchni 12 187 m2 przeznaczony jest pod zabudowę usługową i produkcję.

Zaplanowany na 25 marca przetarg ustny nieograniczony to efekt prowadzonych wcześniej prac zmierzających do przygotowania terenu do sprzedaży. Zmieniony został miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP), wykonano niezbędne podziały geodezyjne nieruchomości, a także wybudowano nowy odcinek drogi (ulica Brzezińska).

W MPZP nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę usługową (6/3U), w ramach której przewidziano m.in. biura, handel detaliczny czy handel hurtowy. Uzupełniająco dopuszczona jest produkcja (produkcja drobna, składy i magazyny).

Nieruchomość jest położona blisko centrum miasta, a także w odległości 2 km od otwartego w 2020 roku nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 935 (część Regionalnej Drogi Racibórz – Pszczyna), która umożliwia dojazd do autostrady A1.

Nabywca nieruchomości będzie miał obowiązek jej zabudowy zgodnie z przeznaczeniem określonym w MPZP w ciągu 4 lat od dnia zawarcia umowy sprzedaży (za niedotrzymanie tego terminu, jak i w każdym kolejnym roku zwłoki, nabywca będzie zobowiązany płacić karę umowną).

Źródło: https://www.rybnik.eu/

2021-03-10 07:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
INWESTYCJE w SAMORZĄDACH

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

9 sierpnia, Szkolenie: Gmina to płatnik składek na ubezpieczenie społeczne, https://frdl.org.pl/

12 sierpnia, Webinarium: Regulacja stanu prawnego pasów drogowych dróg publicznych Jednostek Samorządu Terytorialnego, https://frdl.org.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»