Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Samorządy ocenione na 6

16 samorządów wyróżniono w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Samorząd na „6”, organizowanego przez Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na konieczność współpracy placówek oświatowych z samorządami a także pobudzenie działań samorządów w zakresie wspierania promocji i informatyzacji podległych im palcówek.
– Staramy się, aby baza komputerowa w naszych placówkach była jak najnowocześniejsza, gdyż wiemy, że kształcimy w nich ludzi, którzy wkrótce zmierzą się z rynkiem pracy i bez odpowiedniego przygotowania, nie będą mogli na nim dobrze funkcjonować. Wkraczamy już w XXI wiek i ten czas wymusza na ludziach nabywanie umiejętności stosowania technik i technologii informatycznych w każdej działalności, na każdym stanowisku pracy – mówi Maria Wróblewska, dyrektor Wydziału Edukacji powiatu chojnickiego (woj. pomorskie). – Możemy się pochwalić bardzo dobrymi wynikami w zakresie wyposażenia pracowni dydaktycznych. Statystycznie na jedno stanowisko komputerowe przypada u nas 10 uczniów – dodaje przedstawicielka nagrodzonego powiatu.
Kapituła oceniała samorządy na podstawie zgodności ankiet wypełnionych przez przedstawicieli 62 samorządów i 374 dyrektorów placówek oświatowych.
– Swoje sukcesy zawdzięczamy jednomyślności naszych decyzji oraz świadomości, że choć podlegają nam różne szkoły i placówki, razem stanowimy dobrze współpracującą całość – podkreśla Wróblewska. (mk)

\"\"
Pracownicy Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Chojnicach: J. Gierszewski, E. Kalitta, I. Cieminska,
M. Wróblewska

2009-01-15 00:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

17 lipca, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, https://www.gov.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»