Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


WYDARZENIE 
Zapraszamy na Konferencję LIFE in COOL CITY

Konsorcjum realizujące projekt LIFECOOLCITY zaprasza na bezpłatną konferencję online "LIFE in COOL CITY. Jak natura wspiera miasta w obliczu zmiany klimatu?", która odbędzie się 18 czerwca 2024 roku na platformie Zoom, w języku polskim z tłumaczeniem na język angielski.


Będzie to wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się jak teledetekcja, nowoczesne technologie geoinformacyjne oraz rozwiązania oparte na naturze mogą pomóc miastom w adaptacji do zmiany klimatu. W czasie wydarzenia przedstawiciele miast dowiedzą się, jak można zaangażować się  w działania konsultacyjne związane z Projektem LIFECOOLCITY oraz otrzymać 
darmową analizę stanu błękitno-zielonej infrastruktury w mieście.


W trakcie konferencji będziemy rozmawiać o tym, jak wzmocnić rozwój błękitno-zielonej infrastruktury w zakresie pięciu czynników budujących potencjał adaptacyjny miasta tj.: uszczelniania terenów, miejskiej wyspy ciepła, stanu błękitnej infrastruktury, stanu zielonej infrastruktury oraz stanu bioróżnorodności. Pragniemy, aby konferencja była przestrzenią do wymiany poglądów i doświadczeń na temat identyfikacji potrzeb miast w zakresie adaptacji do zmiany klimatu, opracowania strategii zarządzania błękitno-zieloną infrastrukturą oraz monitorowania skuteczności jej wdrażania.


Z uwagi na międzynarodowy charakter wydarzenia, formularz rejestracyjny jest w języku angielskim.

Rejestracja oraz agenda

Konferencja jest organizowana w ramach projektu "Wykorzystanie teledetekcji do zarządzania błękitno-zieloną infrastrukturą miast w procesie adaptacji do zmian klimatu" (LIFECOOLCITY), dofinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu LIFE+ oraz przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Więcej informacji o Projekcie 
LIFECOOLCITY


Patronami wydarzenia są 
Polish NBS Hub in WroclawMaking Cities Resilient 2030 i Teraz Środowisko.

2024-06-10 14:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

17 lipca, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, https://www.gov.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»