Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


WYDARZENIE 
Szukasz niesamowitych, zapierających dech w piersiach miejsc?


Czy jesteś gotowy na niezapomniane przeżycia, które pobudzą Twoje zmysły i rozpalą wyobraźnie? Odkryjesz je na targach turystycznych Atrakcje Regionów! To doskonała inspiracja przy planowaniu weekendowych i wakacyjnych podróży.

Przed nami kolejna, dwunasta już edycja Targów Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów, które odbędą się w dniach 24 – 26 maja na terenie największego na Śląsku Parku w Chorzowie, a dokładnie na Dużej Łące obok hali Kapelusz.

Targi Atrakcje Regionów to prawdziwa gratka dla wielbicieli podróży i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Na targach każdy znajdzie kierunek, który go zainspiruje. To niepowtarzalna okazja, by zapoznać się z kompleksową ofertą turystyczną województw, miast, powiatów i gmin. Odwiedzający znajdą tu nie tylko foldery i mapy, ale także aktualne szlaki rowerowe, będą mieli sposobność do rzeczowej rozmowy z przewodnikami, kustoszami oraz przedstawicielami stowarzyszeń i lokalnych grup działania.

Na gości oprócz bogatej oferty wypoczynkowej czekać będą różnorodne atrakcje - spotkania z ciekawymi ludźmi, występy kapeli góralskiej prezentującej kulturę i folklor Beskidu Śląskiego i Żywieckiego oraz warsztaty naukowe i rękodzielnicze dla dzieci i dorosłych.

Warto przyjść i zobaczyć m.in.:

Seans w kinie 5d, Czarownicę z Łysej Góry, Piracką Misję - spotkanie z papugami, Magiczne warsztaty tworzenia lodów, Pokaz kowalstwa artystycznego, Musztrę Kozielskiego Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej, Pokazy i warsztaty naukowe „Człowiek – niezwykła maszyna”, Występ kapeli góralskiej - górali beskidzkich oraz stroje regionalne z Beskidu Śląskiego i Żywieckiego, Górali Pieńskich;

Odkryć zagadki tajnego projektu Riese, poznać szlaki winiarskie, a także na degustacje produktów regionalnych oraz prezentacje wyrobów rękodzieła ludowego.

CHORZÓW, 24 – 26 maja 2024 - Park Śląski Duża Łąka przy hali Kapelusz
Wstęp bezpłatny www.atrakcje-regionow.pl

2024-05-20 10:54:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

17 lipca, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, https://www.gov.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»