Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


PERSONALIA 
Zbigniew Kołodziej nowym wicemarszałkiem lubuskiego

Podczas ostatniego Sejmiku Województwa Lubuskiego radny Zbigniew Kołodziej został wybrany na stanowisko wicemarszałka województwa. Jego kandydaturę poparło 21 radnych.

Zbigniew Jan Kołodziej reprezentuje w Sejmiku klub Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jest przewodniczącym Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz członkiem Komisji Budżetu i Finansów. Pełni również funkcję wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.

Kandydaturę Zbigniewa Kołodzieja zarekomendował marszałek Marcin Jabłoński. – To osoba wszystkim znana, radny wielu kadencji, szef klubu radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego, zaangażowany społecznik, samorządowiec, osoba z dużym doświadczeniem, członek Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, często zabierający głos i dociekliwy radny. Mam nadzieję, że będzie wsparciem i ożywieniem w pracach Zarządu Województwa. Liczę na dobrą współpracę – powiedział marszałek.

Zbigniew Kołodziej zajął w Zarządzie Województwa Lubuskiego miejsce zwolnione przez Stanisława Tomczyszyna, który w październiku 2023 r. został posłem na Sejm RP.

Źródło: https://lubuskie.pl/

2023-12-19 09:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

16-17 kwietnia, Warszawa, Forum Mieszkaniowe, https://habitat.pl/fm2024/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»