Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Joanna Cichocka–Gula wiceprezydent Sopotu

Cichocka-Gula przez wiele lat przedstawiała na antenie ogólnopolskiej telewizji wydarzenia kulturalne Sopotu. Współorganizowała przekaz uroczystości z okazji Dni Sopotu w Sztokholmie, Paryżu i Berlinie na stulecie miasta.

Joanna Cichocka-Gula była jedną z osób, które przyczyniły się do powstania Muzeum Sopotu, z którym następnie współpracowała, realizując w 2009 roku film dokumentalny „Polonia sopocka”. 

Joanna Cichocka Gula ma 47 lat. Jest absolwentką Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Po studiach, w latach 1986-88 była asystentem reżysera i drugim kierownikiem produkcji w Studio filmowym im. K. Irzykowskiego w Warszawie, m.in. przy filmach Bogusława Lindy i Janusza Zaorskiego. Do 2009 roku pracowała jako dziennikarz i reżyser programów kulturalnych i filmów dokumentalnych w TVP Gdańsk. W latach 1992-94 była kierownikiem redakcji kulturalnej. Była redaktorem studiów Festiwalu 2 Teatry oraz Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. 

Od lutego br. Cichocka-Gula pełniła funkcję zastępcy dyrektora biura Towarzystwa Przyjaciół Sopotu. W urzędzie Cichocka nadzoruje Wydziały Kultury i Sportu, Oświaty i Wydział Obywatelski, a także Referat Zdrowia i Pomocy Społecznej. (abg)

2010-08-13 18:13:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»