Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


PATRONAT MEDIALNY 
Trzy dekady innowacji IT przy wsparciu OTAGO


Asseco świętuje 30-lecie powstania OTAGO, systemu informatycznego do zarządzania działaniami Jednostek Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji już 28 - 29 września odbędzie się konferencja poświęcona cyfryzacji i efektywności systemów IT w administracji polskich miast. 


Sopot ugości przedstawicieli największych rodzimych aglomeracji, świata biznesu oraz nauki, którzy przybliżą wpływ inteligentnych rozwiązań na usługi miejskie oraz wskażą wyzwania, przed jakimi stoją samorządy. Nie zabraknie również dyskusji na temat przyszłości i kierunków rozwoju cyfrowej transformacji w administracji samorządowej.

30 lat na fali innowacji IT w samorządach” to hasło konferencji z okazji jubileuszu OTAGO. Zintegrowany System Informatyczny klasy ERP wspiera zarządzanie wszystkimi obszarami działalności Jednostek Samorządu Terytorialnego, takimi jak budżet, podatki, opłaty, finanse księgowość, sprawy obywatelskie, sfera społeczna, obszar HR. OTAGO wspomaga pracę urzędów obsługujących zarówno małe, jak i duże ośrodki miejskie, gminy i urzędy marszałkowskie. Aktualnie z rozwiązania Asseco Data Systems korzysta 50 miast i jednostek samorządowych m.in. Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź, Bydgoszcz czy Wrocław.

– System OTAGO to flagowy produkt Asseco Data Systems. Przez 30 lat rozwijaliśmy oprogramowanie, które w pełni wspiera wszystkie obszary działalności samorządów. Naszym celem jest poprawa i usprawnienie bieżącej pracy administracji, a także wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz mieszkańców. Dlatego też OTAGO cały czas się zmienia i modernizuje, zarówno w zakresie wykorzystywanych technologii, jak i funkcjonalności. Nasze 30-lecie to doskonała okazja do pokazania nowych produktów, nad którymi pracowaliśmy w ostatnim roku. W czerwcu, u jednego z naszych największych klientów, uruchomiliśmy produkcyjnie pierwszy, duży moduł z rodziny OTAGO365. W sierpniu, we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji, udostępniliśmy mieszkańcom Bydgoszczy, Torunia i Grudziądza funkcjonalność umożliwiającą regulowanie należności z tytułu podatku od nieruchomości w aplikacji mObywatel z wykorzystaniem płatności za pomocą BLIKa. To tylko niektóre nowe rozwiązania, które powstały w ostatnim czasie. Planujemy dalszy rozwój, zarówno platformy e-Płatności i związanych z nią e-Usług, jak i postępującą cyfryzację procesów u naszych klientów, w tym tak istotnych, jak te związane z obsługą e-Doręczeń i e-Korespondencją – powiedział, Artur Siodmiak, Dyrektor Handlowy Asseco Data Systems.

Konferencja „30 lat na fali innowacji IT w samorządach” odbędzie się 28-29 września w Sopocie.

Udział jest bezpłatny. Agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na: https://30latotago.assecods.pl/

2023-09-14 07:23:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

17 lipca, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, https://www.gov.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»