Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


KONKURSY 
Konkurs dla JST: SEKRETY ZARZĄDZANIA


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego zaprasza urzędy administracji samorządowej z całej Polski do udziału w Konkursie "Dobre Praktyki Organizacji i Zarządzania w Administracji Samorządowej".

Prowadzenie efektywnych działań w zarządzaniu stanowi jedno z najważniejszych wyzwań administracji samorządowej. Celem organizatorów Konkursu jest identyfikacja i popularyzacja najlepszych praktyk w JST. Przedstawicieli samorządów terytorialnych zapraszamy do dzielenia się swoimi zrealizowanymi pomysłami, które mogą być dobrym przykładem i wzorem do dalszego rozwoju samorządu.

Organizatorzy przyznają nagrody nie tylko za kompleksowe rozwiązania dotyczące działania urzędu, ale również za osiągnięcia w różnych obszarach zarządzania zasobami ludzkimi i obsługi klientów (np. wprowadzenie benefitów dla pracowników, usprawnienie procesu rekrutacyjnego, zapobieganie rotacji pracowników). Ocenie poddane zostaną również osiągnięcia w takich obszarach, jak komunikacja w urzędzie, czy dostosowanie placówki do pracy zdalnej lub hybrydowej. Pełne zestawienie obszarów konkursowych znajduje się na stronie internetowej konkursu. Nie czekaj! Może to właśnie o pomyśle z Twojej gminy powinna usłyszeć cała Polska?

Podsumowanie Konkursu i prezentacja najlepszych praktyk odbędzie się podczas VI Krajowego Kongresu Sekretarzy organizowanego 19-20 października 2022 r. w Warszawie przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej i Krajową Radę Forów Sekretarzy w JST. Będzie to świetna okazja do podzielenia się swoimi osiągnięciami z przedstawicielami innych samorządów terytorialnych.

Główną nagrodą w konkursie jest Voucher w kwocie 2.500 zł na szkolenia realizowane przez Fundację. Dodatkowe nagrody w postaci np. książek pochodzą od sponsorów.

Partnerem biznesowym konkursu w 2022 roku jest Wolters Kluwer.

Na zgłoszenia czekamy do 25 września 2022 (godz. 24.00).

Źródło: www.frdl.org.pl

2022-09-06 07:43:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

27 września, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, https://www.gov.pl)

28-29 września, Sopot,
Konferencja „30 lat na fali innowacji IT w samorządach”, https://30latotago.assecods.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»