Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Pionki bez promocji

Rada Miasta uchwaliła budżet, w którym na promocję miasta przeznaczonych jest zero zł.

Brak środków na promocję oznacza, że Pionki (woj. mazowieckie) w roku 2009 nie będą mogły aktywnie pozyskiwać inwestorów na tereny przemysłowe miasta, a także pozbawione będą promocji gospodarczej i zewnętrznej. Skutkiem tego będzie brak udziału Pionek w targach inwestycyjnych, brak możliwości kontynuowania partnerstwa z miastem Breaza, brak reklam w mediach.

Zero środków finansowych na promocję miasta oznacza też, brak flag narodowych na ulicach miasta podczas świąt narodowych, brak jakichkolwiek obchodów świąt narodowych, lokalnych i religijnych, brak nagród dla zwycięzców konkursów, festiwali, turniejów oraz zawodów sportowych, odbywających się pod patronatem miasta.

– Rada Miasta utrudnia mi pracę i na początku stycznia złożyłem wniosek o uchylenie decyzji o uchwaleniu niekorzystnego dla miasta budżetu – mówi burmistrz Pionek Romuald Zawodnik.
Decyzje Rady Miasta są niezrozumiałe. Radni nie wskazali żadnego innego rozwiązania dla działań, które są podejmowane w ramach szeroko rozumianej promocji. Brak promocji to brak rozwoju miasta, to zahamowanie tworzenia pozytywnego wizerunku miasta nie tylko wśród mieszkańców, ale przede wszystkim poza Pionkami. (rp)

2009-02-19 16:27:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»