Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


INWESTYCJE - WROCŁAW 
triQube – nowy inkubator przedsiębiorczości powstanie we Wrocławiu


W stolicy Dolnego Śląska powstanie nowoczesny inkubator przedsiębiorczości, czyli miejsce oferujące przestrzeń i specjalistyczny sprzęt dla firm działających w branżach energetycznej, informatycznej i elektronicznej. Wartość inwestycji to ponad 53 miliony złotych, a ponad 40 milionów pochodzi z unijnego dofinansowania.


Główną myślą towarzyszącą budowie inkubatora było stworzenie przestrzeni przyjaznej, stymulującej do powstawania innowacji, a zarazem pobudzającej kreatywność. W budynku, poza wielofunkcyjną przestrzenią, znajdą się laboratoria robotyki i automatyki, technologii druku 3D i fotogrametrii oraz technologii ICT. Budynek będzie także atrakcyjnie zlokalizowany przy Al. Kasztanowej we Wrocławiu.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty inkubatora zyskają na preferencyjnych warunkach dostęp do niezbędnej infrastruktury biznesowej, przestrzeni coworkingowej czy sal konferencyjnych, w tym dużego pomieszczenia o pojemności do 200 osób. Ciekawym rozwiązaniem będą z pewnością specjalne telepokoje oraz kameralne business roomy przystosowane do prowadzenia rozmów w formacie b2b.

Źródło: https://umwd.dolnyslask.pl/

2022-07-19 07:17:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

6-7 grudnia, Warszawa, Krajowe Forum Miejskie, https://www.gov.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»