Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


TURYSTYKA 
„Wspólnie dla turystyki” - samorządowcy podpisali deklarację


Wydział Promocji Miasta i Turystyki UM Wrocławia we współpracy z Unią Metropolii Polskich oraz Convention Bureau-Wrocław ponownie zaprosili do stolicy Dolnego Śląska przedstawicieli samorządów, odpowiadających za promocję turystyczną w swoich miastach. Do uczestnictwa w drugiej edycji spotkania „Wspólnie i osobno” zaproszono również przedstawicieli lokalnych organizacji turystycznych.

Uczestnicy spotkania podpisali deklarację „Wspólnie dla turystyki”. To dokument, który wskazuje w jakich obszarach przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego największych polskich miast oraz lokalne organizacje turystyczne mogą pogłębić dotychczasową współpracę.

W podpisanej deklaracji można m.in. przeczytać, że przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego największych polskich miast oraz ich lokalnych organizacji turystycznych, w poczuciu odpowiedzialności za rozwój i promocję turystyki przyjazdowej, zarówno krajowej, jak i zagranicznej, wyrażają wolę pogłębienia współpracy, w ramach kompetencji, w obszarach: społecznym, naukowym, prawnym oraz wizerunkowym.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Krakowa, Poznania, Gdańska, Łodzi, Warszawy, Lublina, Bydgoszczy, Rzeszowa, Opola i Wrocławia.

Źródło: https://www.wroclaw.pl/
Fot. UM Wrocławia

2022-06-14 08:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
INWESTYCJE w SAMORZĄDACH

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

26-30 czerwca, Katowice, Światowe Forum Miejskie - WUF11, https://www.gov.pl/web/

28 czerwca, Katowice,
Forum Liderów PPP, https://www.forumliderowppp.pl/Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»