Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


WYDARZENIE 
Kongres Zarządzania Administracją Samorządową 2022


Kongres Zarządzania Administracją Samorządową to dwa dni debat i wykładów w gronie doświadczonych ekspertów i praktyków oraz liczne wydarzenia towarzyszące. Podczas Kongresu zostaną zaprezentowane rozwiązania usprawniające działanie administracji samorządowej skupione w ramach pięciu ścieżek tematycznych: seminarium sekretarzy, kadry i płace, zamówienia publiczne, zarządzanie infrastrukturą gminną oraz IT w administracji.


Eksperci podzielą się z uczestnikami wiedzą z zakresu zastosowania machine learningu w urzędach JST, przygotowania procedur zgłaszania naruszeń przez sygnalistów, aktualizacji strategii rozwojowych w kontekście pozyskiwania środków na rozwój infrastruktury urzędu JST. Kongres obfitować będzie w tematy związane z cyberbezpieczeństwem, ochroną danych urzędników, świadomością zagrożeń wynikających nie tylko ze zdalnej pracy, wsparciem i utrzymaniem pracowników. Dużo miejsca zostanie poświęcone praktycznym aspektom waloryzacji umów o zamówienia publiczne. Odpowiadając na samorządowe trendy poruszone zostaną m.in. kwestie efektywności transportu publicznego i samowystarczalności energetycznej budynków urzędowych.

Kongres odbędzie się w dniach 24-25 maja br.

Rejestracji udziału można dokonać na stronie internetowej: www.kongresadministracji.pl

Moderatorem debaty pt. „Aktualizacja strategii rozwojowych a pozyskiwanie funduszy pomocowych na rozwój infrastruktury urzędu JST”, która odbędzie się drugiego dnia wydarzenia będzie Jakub Mielczarek, dyrektor Biura Związku Województw RP.

Źródło: https://polskieregiony.pl/

2022-05-09 08:26:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

6-7 grudnia, Warszawa, Krajowe Forum Miejskie, https://www.gov.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»