Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


WYDARZENIA LOKALNE 
Wystartowała nowa kampania wizerunkowa Szczecina

Kampania promująca potencjał Szczecina jest jednym z efektów pracy zespołu ekspertów ds. wyjścia z lockdownu, który rekomendował podjęcie działań promocyjnych o ogólnopolskim zasięgu. 

Główną osią kampanii jest klip wideo nagrany dronem fpv, który w dynamiczny, atrakcyjny sposób pokazuje miasto. W filmie nie zabrakło symboli miasta – dźwigozaurów, bulwarów czy filharmonii – ale obok dobrze znanych miejsc i wydarzeń są w nim także ujęcia szczecińskich biurowców, toru gokartowego, lotu paralotnią czy akrobacji wakeboardowych.

Za oprawę dźwiękową klipu odpowiada szczeciński kompozytor i producent muzyczny Piotr Klimek, związany m.in. z Akademią Sztuki, aktualnie dyrektor poznańskiego Teatru Animacji.  Materiał filmowy wyprodukowała zaś szczecińska firma Nyx Media.

Spot można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/Ywlv0fo1uVY

Wideo znajdzie się w mediach społecznościowych, na dworcowych ekranach w różnych miastach Polski i, jako reklama, na portalu YouTube. W formie bilbordów zdjęcia naszego miasta zawisną m.in. w Białymstoku, Trójmieście, Koszalinie, Zielonej Górze, Katowicach i Rzeszowie. O Szczecinie usłyszą także słuchacze poranków w Radiu 357. Wszystkie przekazy kierować będą ruch na stronę https://visitszczecin.eu/.

Działaniom promocyjnym skierowanym do mieszkańców Polski, towarzyszyć będzie moduł biznesowy realizowany przez Agencję Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. Opiera się on na raporcie pn. „Potencjał inwestycyjny Szczecina w nowych realiach gospodarki” opracowanym przez Rzeczpospolitą. Promocja gospodarcza realizowana będzie m.in. na LinkedInie, w radiu Tok FM i w internetowych portalach branżowych.

Źródło: https://metropolie.pl/

2021-10-05 09:49:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
INWESTYCJE w SAMORZĄDACH

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

6-10 grudnia, Katowice, Szczyt Cyfrowy ONZ IGF 2021, https://www.gov.pl/

9 grudnia, Karlino, seminarium "Wzmacnianie społeczności lokalnej i gminy w czasie kryzysu w obszarach transgranicznych", https://www.miasta.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»