Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Marek Przedziński pokieruje Zarządem Dróg

Nowy dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w częstochowskim Urzędzie Miasta jest z wykształcenia inżynierem Budownictwa Lądowego.

Marek Przedziński urodził się 29 czerwca 1951 roku w Częstochowie. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Opolu, w której uzyskał tytuł Inżyniera Budownictwa Lądowego. Ukończył także Studium Urbanistyki i Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

Wcześniej Marek Przedziński był kierownikiem referatu ds. gospodarki komunalnej, handlu i usług w UM w Blachowni, dyrektorem Biura Planowania Przestrzennego w Częstochowie i zastępcą dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Częstochowie. Ponadto pracował w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego oraz Urzędzie Wojewódzkim w Częstochowie.

Od 2003 roku jest członkiem Południowej Okręgowej Izby Urbanistów w Katowicach. (rp)

2010-05-13 16:19:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»