Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Okrywaj Sopot na nowo z Polskim Bonem Turystycznym!


Spędź rodzinne wakacje lub bezpieczny weekend w nadmorskim kurorcie z Polskim Bonem Turystycznym. Spacer po plaży, joga w parku, wycieczki rowerowe w sopockich lasach, zabawa w aquaparku, spotkanie z historią i kulturą miasta w muzeum i galerii sztuki. Bezpieczny nocleg w Sopocie gwarantują nowoczesne i komfortowe hotele oraz klimatyczne apartamenty z widokiem na morze. Sopockie kawiarenki i restauracja zabiorą cię w kulinarną podróż po Europie.

 

Czy wiesz że w Sopocie mamy najczystsze powietrze w Polsce? Spacery nad morzem jesienią i zimą to rekonwalescencja dla całego organizmu. Warto odkrywać Sopot przez cały rok, zwłaszcza, że sopockie hotele przygotowały specjalne pakiety na każdą porę. Jesienna odnowa, ferie bez smogu, Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok w Sopocie czy krótki rodzinny weekend nad morzem - okazji na wykorzystanie Bonu Turystycznego jest naprawdę mnóstwo.
Aby ułatwić turystom znalezienie odpowiedniego dla nich obiektu, Sopocka Organizacja Turystyczna przygotowała dedykowaną stronę na portalu www.visit.sopot.pl, na której w łatwy sposób można przeglądać oferty obiektów, które honorują płatność bonem. Oferta jest niezwykle różnorodna. Od pięciogwiazdkowych hoteli przez apartamenty z widokiem na Bałtyk, po pokoje
gościnne i campingi. Na stronie można znaleźć również oferty organizatorów wycieczek i obozów dla dzieci i młodzieży – łącznie mamy aż 62 obiekty honorujące płatność bonem w Sopocie.

Bon Turystyczny, to forma wsparcia polskich rodzin w sytuacji osłabienia gospodarki przez pandemię COVID-19. Bon wynosi jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi
hotelarskie lub imprezy turystyczne. Bon jest ważny do końca marca 2022 roku. Bon działa jak wirtualna portmonetka. Nie trzeba wydać całej kwoty na raz. Można także dopłacić i dzięki temu dokupić dodatkową noc w obiekcie noclegowym.

Organizatorem akcji promocyjnej jest
Sopocka Organizacja Turystyczna we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną.

Zarezerwuj już dzisiaj swój pobyt w Sopocie z Polskim Bonem Turystycznym na stronie
visit.sopot.pl/bon-turystyczny/


2020-11-16 10:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Urzędy Marszałkowskie

»

Pobierz bezpłatnie

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

9 - 10 grudnia 2020
Smart City Expo - ONline

Celem jest stworzenie
nowoczesnego wydarzenia
targowego, podczas którego
Wystawcy prezentować będą
nowoczesne technologie,
produkty i usługi służące do
stworzenia lepiej zarządzanego,
bardziej ekologicznego i przyjaznego
mieszkańcom miasta.  

9-19 grudnia, Karpacz
VI Europejski Kongres
Samorządów

EKS to platforma wymiany
poglądów oraz miejsce spotkań
liderów samorządowych, elit
regionalnych z przedstawicielami
administracji państwowej,organizacji pozarządowych i biznesu. 

.

»


Zobacz

»

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»