Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Jacek Walczak: Bezpieczne Euro 2012 tylko w Sieradzu

W Bełchatowie, Sieradzu, Pabianicach i Wieluniu rozegrane zostaną Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Służb Mundurowych „Bezpieczne Euro 2012”.

W turnieju wystąpią drużyny reprezentujące służby mundurowe z państw, których reprezentacje narodowe zakwalifikują się do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Zespoły wystąpią dokładnie w takich samych grupach, jakie powstaną po losowaniu grup na Euro 2012. Każda z grup będzie rozgrywała mecze w jednym z czterech miast województwa łódzkiego.

– Organizacja takich mistrzostw to szansa pokazania miasta w Polce i Europie. Przy okazji mistrzostw chcemy organizować imprezy, które będą promować miasto i zachęcać do jego odwiedzania w kolejnych latach. Sama impreza jest także manifestacją możliwości i ambicji miasta oraz urzeczywistnieniem naszego hasła promocyjnego „Sieradz – gościnne centrum  rozwoju” – mówi Jacek Walczak, prezydent Sieradza.

Pomysłodawcą turnieju jest Urząd Miasta Sieradza oraz 15. Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia. (rp)

2010-04-16 13:33:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»