Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Dziś wystartowała akcja zachęcająca do wakacyjnego przyjazdu na Podkarpacie


Akcja, która potrwa do 15 października ma na celu zachęcenie turystów do wyboru Podkarpacia jako wakacyjnej destynacji. Inspirację do odwiedzenia województwa podkarpackiego stanowią 30-procentowe VOUCHERY ZNIŻKOWE na najbardziej kultowe atrakcje turystyczne z całego regionu. Turystom w ramach przedsięwzięcia udostępnione zostały także wszystkie podkarpackie zabytki UNESCO. Unikatowe cerkwie i kościoły można zwiedzać z przewodnikiem od wtorku do niedzieli bez żadnych opłat!Ze zniżką zwiedzać można obiekty w najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionach – w Bieszczadach, Beskidzie Niskim, Dolinie Sanu, na Roztoczu oraz w Rzeszowie i jego okolicach. Wśród atrakcji, które tego lata można odwiedzić w okazyjnej cenie znajdują się same podkarpackie turystyczne perełki, jak Zamek w Krasiczynie, Baranowie, czy Łańcucie, jedyne w Polsce Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, czy pierwsza na świecie kopalnia ropy naftowej – Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce! Na liście nie zabraknie też podkarpackiego turystycznego hitu Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.

Od 13 lipca do 15 października zapraszamy na zwiedzanie z przewodnikiem tych zachwycających swoim klimatem i pięknem unikatowych zabytków UNESCO:

• Kościół pw. Wniebowzięcia NMP i św. Michała Archanioła w Haczowie,

• Kościół pw. Wszystkich Świętych w Bliznem,

• Cerkiew pw. św. Michała Archanioła w Smolniku n. Sanem,

• Cerkiew pw. Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy w Chotyńcu,

• Cerkiew pw. św. Michała Archanioła w Turzańsku.

 #CzasNaPodkarpackie atrakcje turystyczne:

BIESZCZADY – Skansen w Sanoku, Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego, Spływ pontonowy na rzece San z Biurem Podróży PAWUK,

BESKID NISKI – Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, Muzeum Lizaka w Jaśle, Karpacka Troja w Trzcinicy k. Krosna, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce,

ROZTOCZE – Zespół Cerkiewny w Radrużu, Muzeum Kresów w Lubaczowie,

RZESZÓW I OKOLICE – Muzeum Dobranocek, Muzeum-Zamek w Łańcucie, Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej,

DOLINA SANU – Podziemne Przejście Turystyczne w Jarosławiu, Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej w Przemyślu, Zespół Zamkowo-Parkowy w Krasiczynie, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli.

Jak zdobyć zestaw VOUCHERÓW ZNIŻKOWYCH?

Przepustką do otrzymania zestawu są bilety lotnicze i kolejowe podróżnych spoza województwa podkarpackiego. Turyści odwiedzający Podkarpacie, w wakacyjnych Punktach Informacji Turystycznej znajdujących się na rzeszowskim dworcu PKP i na terenie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka otrzymają zestaw voucherów zniżkowych uprawniających do 30-procentowego upustu przy zakupie biletu na wybrane atrakcje i imprezy turystyczne. VOUCHERY ZNIŻKOWE będzie można wygrać  także uczestnicząc w konkursach na profilu FB @podkarpackie.travel oraz @podkarpackie.przestrzen.otwarta.

Koordynatorami akcji jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna, a partnerami Port Lotniczy w Jasionce oraz PKP. Akcja potrwa do 15 października.  

Szczegóły oraz regulamin akcji dostępne są na stronie:podkarpackie.travel.

2020-07-15 09:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Pobierz bezpłatnie:

»
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

8-10 września, Karpacz
Forum Ekonimiczne 2020
„Europa po pandemii: Solidarność,
Wolność, Wspólnota?”

forum-ekonomiczne.pl/forum-ekonomiczne-2020/ 

XIV Forum Regionów
Od 2007 roku integralną częścią Forum Ekonomicznego jest Forum Regionów.
forum-ekonomiczne.pl/xiv-forum
-regionow/


19-20 października, Warszawa 
X Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego i Gospodarczego 
Konferencja toczyć się będzie wokół najważniejszych zagadnień bezpieczeństwa narodowego Polski i Polaków. Tradycyjnie w wydarzeniu weźmie udział wielu czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu.
konferencjabezpieczenstwa
narodowego.swbn.pl/tematyka/

22-23 października, Formuła online 
Edukacyjna rola turystyki kulinarnej w rozwoju regionalnym
Celem konferencji jest stworzenie płaszczyzny wymiany poglądów i doświadczeń oraz zaprezentowania dobrych praktyk w zakresie intensyfikacji turystyki kulinarnej, edukacji poprzez tę formę turystyki oraz wpływu turystyki kulinarnej na rozwój regionalny


9-19 grudnia, Karpacz
VI Europejski Kongres Samorządów
EKS to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów samorządowych,
elit regionalnych z przedstawicielami administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu.
 
forum-ekonomiczne.pl/vi-europejski-kongres-samorzadow/ 
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»