Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Lubuskie Love – wystarczy jeden dzień, by zakochać się w regionie


Biuro podróży Mega Tours z Zielonej Góry  tworzy platformę, na której będzie promować jednodniowe podróże po woj. lubuskim. W ten sposób chce promować skarby województwa– perły architektury, winnice i rezerwaty przyrody. To także nowa strategia biznesowa opracowana w związku z wybuchem pandemii koronawirusa.

Mega Tours od lat obsługuje wycieczki szkolne i młodzieżowe. W tym roku nie mogły się odbyć, więc firma, która od dawna tworzy też oferty wypoczynku nad lubuskimi jeziorami, poszerzyła działalność i zaczęła tworzyć imprezy jednodniowe dla mieszkańców. Projekt LUBUSKIE LOVE będzie realizowany wielotorowo: LUBUSKIE NAJ obejmie wszystkie najważniejsze atrakcje regionu (winnice, parki narodowe i rezerwaty przyrody zaliczane do lubuskiego TOP 10), KAJAKOWE LOVE, ROWELOVE i GOLF LOVE - atrakcje aktywne, LUBUSKIE SMAKI to wycieczki skupiające się na Lubuskim Produkcie Regionalnym. Ważną kategorią jest projekt WINNICE LOVE. Na większości wycieczek odbędą się krótkie degustacje w winnicach. 

Osobną kategorią będą wycieczki z cyklu LUBUSKI WINNY EKSPERT, pojawią się też LUBUSKIE WYDARZENIA, czyli wyjazdy na święta regionalne oraz LUBUSKA AKADEMIA MAŁEGO PODRÓŻNIKA, to jest cykl 5 lubuskich wycieczek realizowanych przez 5 dni w tygodniu dla najmłodszych. Nowością na turystycznym rynku Polski są WYCIECZKI GWIAŹDZISTE dla turystów, którzy uwielbiają wyjazdy własnymi samochodami - imprezy będą realizowane własnym środkiem transportu, ale zwiedzanie odbywa się wspólnie pod opieką pilota. MG

2020-07-24 15:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Pobierz bezpłatnie:

»
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

8-10 września, Karpacz
Forum Ekonimiczne 2020
„Europa po pandemii: Solidarność,
Wolność, Wspólnota?”

forum-ekonomiczne.pl/forum-ekonomiczne-2020/ 

XIV Forum Regionów
Od 2007 roku integralną częścią Forum Ekonomicznego jest Forum Regionów.
forum-ekonomiczne.pl/xiv-forum
-regionow/


19-20 października, Warszawa 
X Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego i Gospodarczego 
Konferencja toczyć się będzie wokół najważniejszych zagadnień bezpieczeństwa narodowego Polski i Polaków. Tradycyjnie w wydarzeniu weźmie udział wielu czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu.
konferencjabezpieczenstwa
narodowego.swbn.pl/tematyka/

22-23 października, Formuła online 
Edukacyjna rola turystyki kulinarnej w rozwoju regionalnym
Celem konferencji jest stworzenie płaszczyzny wymiany poglądów i doświadczeń oraz zaprezentowania dobrych praktyk w zakresie intensyfikacji turystyki kulinarnej, edukacji poprzez tę formę turystyki oraz wpływu turystyki kulinarnej na rozwój regionalny


9-19 grudnia, Karpacz
VI Europejski Kongres Samorządów
EKS to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów samorządowych,
elit regionalnych z przedstawicielami administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu.
 
forum-ekonomiczne.pl/vi-europejski-kongres-samorzadow/ 
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»