Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Nowe władze Unii Metropolii Polskich

25 marca 2019 roku odbyło się sprawozdawczo-wyborcze zgromadzenie Unii Metropolii Polskich. Przewodniczącym jej Rady na kadencję 2019-2024 został prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.


Wybrano także Zarząd w składzie: prezes - Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku; sekretarz - Piotr Krzystek, prezydent Szczecina; skarbnik - Mirosław Czekaj, skarbnik m.st. Warszawy; członkowie Zarządu - Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska; Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania; Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Ponadto prezydenci uchwalili apel o wysoką frekwencję w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Możemy w nim przeczytać m.in., że apel jest wolny od jakiejkolwiek afiliacji politycznej. Jest to neutralna inicjatywa poprzez którą prezydenci największych polskich miast pragną zachęcić do skorzystania z prawa do wyboru. Prawa, które daje możliwość wywarcia wpływu na kształt całej Unii Europejskiej.

Źródło: https://www.metropolie.pl

2019-03-26 10:21:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»