Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Pięć Korzyści Monitoringu Pojazdów Firmowych

Czy wiesz, gdzie w każdej chwili znajdują się pojazdy należące do Twojej floty? Czy chciałbyś, aby produktywność Twojej firmy wzrosła, praca była bardziej wydajna, a kierowcy pojazdów firmowych zadowoleni? Wszystko to jest w zasięgu Twoich możliwości, przy pomocy systemu do monitoringu pojazdów GPS.


Zalety Monitorowania Pojazdów Służbowych
  • Wydajne planowanie - Możesz wyznaczyć alternatywną trasę, jeśli na drodze kierowcy jest zbyt duży ruch, znaleźć najlepszą drogę do celu i nie tracić czasu, jeśli jeden kierowca utknie w korku, a inny znajduje się w okolicy.
  • Poprawa stylu jazdy i produktywności kierowcy - Kierowcy, których styl jazdy będzie poddawany ocenie, poprawią swoje zachowanie na drodze, zredukują prędkość jazdy, a przerwy między kolejnymi zleceniami będą krótsze. To wpłynie na żywotność pojazdu i obniży koszty jego utrzymania oraz eksploatacji.
  • Ulepszona ewidencja przebiegu pojazdu - Twoja ewidencja przebiegu będzie zawsze bezbłędna, bo system GPS wykona za Ciebie całą ciężką pracę i będzie stale monitorował wszystkie przejazdy.
  • Ochrona przed kradzieżą - Możesz sprawdzić, gdzie w danej chwili znajduje się Twój pojazd, a także otrzymać powiadomienie SMS/e-mail za każdym razem, kiedy opuści wyznaczony obszar na mapie (funkcja Geo-fence).
  • Redukcja kosztów - Większa wydajność oznacza oszczędność kosztów paliwa, a nawet wyższe zadowolenie klientów, bo zlecenia wykonywane będą terminowo.

2019-03-05 19:55:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»