Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Rowery miejskie wracają do Grodziska Mazowieckiego

1 marca kończy się zimowa przerwa w funkcjonowaniu Grodziskiego Roweru Miejskiego. Przez kolejnych 9 miesięcy mieszkańcy miasta będą mogli korzystać z 92 rowerów, w tym rowerów wyposażonych w fotelik do przewożenia dzieci, które można wypożyczyć na 12 stacjach.


W systemie Grodziskiego Roweru Miejskiego zarejestrowanych jest już ponad 5000 użytkowników. Rowery można wypożyczać jednak korzystając również z kont założonych w innych systemach Nextbike, np. w Warszawie. Wystarczy, by konto było zasilone kwotą co najmniej 10 złotych. Kto jeszcze nie ma konta, może je łatwo utworzyć korzystając ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej Nextbike. Potem wystarczy na terminalu stacji wypożyczeń wpisać numer telefonu, kod PIN, numer wypożyczanego roweru i ruszyć w drogę.

Pierwsze 20 minut każdego wypożyczenia jest bezpłatne. Pierwsza, druga i trzecia godzina wypożyczenia kosztują po złotówce. Kolejne godziny kosztują po 5 zł.

Ubiegły sezon był rekordowy w historii Grodziskiego Roweru Miejskiego. System został rozbudowany, a mieszkańcy wypożyczyli rowery 25 tysięcy razy. 
 

2019-02-25 10:06:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»