Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Poznaj nowe funkcje monitoringu GPS w 2019 roku

Na początku roku ABAX wprowadził na rynek długo oczekiwane i niezwykle przydatne funkcje dodatkowe dla systemu monitorowania GPS. Rozszerzona funkcjonalność oznacza duże możliwości zwiększenia efektywności codziennej pracy. Dowiedz się więcej o nowych funkcjach monitoringu GPS i zobacz, jak możesz zaoszczędzić przy ich pomocy.


Driving Behaviour – styl jazdy kierowcy

Popraw swoje wyniki finansowe, dzięki możliwości analizowania stylu jazdy kierowców. System analizujący zachowanie kierowców podczas jazdy, pomaga usprawnić działanie każdego pojazdu w Twojej flocie. Flota użytkowana wydajnie i bezpiecznie jest bardziej ekologiczna (ekojazda), tańsza w serwisowaniu oraz zużywa mniej paliwa, a także oznacza mniejsze wydatki na ubezpieczenie i niższe ryzyko wypadków.

Więcej o ABAX Driving Behaviour dowiesz się tutaj.

Śledzenie drobnego sprzętu
ABAX zaktualizował swoje najmniejsze urządzenie śledzące, oparte na technologii Bluetooth i ABAX Global Network. Od teraz ABAX Mini namierzy zagubione elektronarzędzia i sprzęt przenośny jeszcze sprawniej. Poprzednia generacja urządzeń aktualizowała położenie elektronarzędzi co 20 minut. Od początku roku, położenie drobnego sprzętu zostanie zaktualizowane automatycznie, jak tylko mini lokalizator znajdzie się w zasięgu urządzenia do monitoringu GPS pojazdów - ABAX Triplog. Dodatkowo, dzięki nowej aktualizacji, moduł do monitorowania pojazdów ABAX Triplog rozpozna teraz nawet do 50 urządzeń ABAX Mini, a nie jak dotychczas jedynie do 3 mini lokalizatorów. Dzięki temu jest jeszcze lepszym narzędziem kontroli dla drobnego sprzętu.

Więcej o ABAX Mini dowiesz się tutaj.

Przewodnik po konfiguracji
Po zakupie nowego produktu często potrzeba czasu, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać jego możliwości. Z tego też powodu, ABAX wprowadził interaktywny przewodnik po interfejsie użytkownika dla wszystkich swoich klientów. Uproszczenie procesu adaptacyjnego systemu do monitorowania GPS/GSM umożliwia klientowi jeszcze szybsze korzystanie ze wszystkich zalet monitoringu. Przewodnik po konfiguracji pokazuje użytkownikowi jak dodawać kierowców i flotę pojazdów, a także udziela wielu innych przydatnych porad.

Zaloguj się do interfejsu użytkownika, aby zobaczyć przewodnik po konfiguracji.

Zarządzanie umowami
W interfejsie użytkownika ABAX można teraz wypowiedzieć umowę lub bezpośrednio zrezygnować z subskrypcji poszczególnych urządzeń. Wystarczy zalogować się na swoje konto, aby dowiedzieć się więcej.

Źródło: https://www.abax.net.pl

2019-02-21 08:17:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»