Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Mariusz Tureniec starostą zgorzeleckim

Od 2006 roku zasiadał w Radzie Powiatu Zgorzeleckiego w Komisji Budżetowo-Gospodarczej oraz Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Starosta urodził się 30 grudnia 1974 w Parczewie. Jest absolwentem Akademii Podlaskiej, wydział matematyka. Ukończył także studia podyplomowe na wydziale Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz w Gnieźnieńskiej Wyższej Szkole Humanistyczno-Menadżerskiej „Millenium”, kierunek Menadżer Oświaty.

W Zespole Szkół Zawodowych w Bogatyni był nauczycielem matematyki i przedmiotów informatycznych. W 2007 został dyrektorem Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Porajowie.

Mariusz Tureniec jest żonaty i ma córkę. (rp)

2010-03-26 15:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»