Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Andrzej Bednarek sekretarzem w Policach

Nowy sekretarz miasta był do tej pory wicestarostą powiatu polickiego. Z wykształcenia jest magistrem wychowania fizycznego Instytutu Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Szczecińskim.

Andrzej Bednarek, dotychczasowy wicestarosta powiatu polickiego (woj. zachodniopomorskie), został mianowany sekretarzem Urzędu Miasta Police. Sekretarz urodził się 16 maja 1968 roku w Turku.

Jest magistrem wychowania fizycznego Instytutu Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu prawa administracyjnego i samorządowego na Wydziale Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego oraz podyplomowe studia zarządzania oświatą w Collegium Balticum w Szczecinie.

W latach 1993-2000 był inspektorem ds. sportu szkolnego, turystyki i wypoczynku w UG w Policach i nauczycielem wychowania fizycznego. Następnie był dyrektorem Centrum Integracji i Rehabilitacji „Podgrodzie” w Nowym Warpnie, a potem dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach.

Do czasu mianowania na stanowisko sekretarza Polic pełnił funkcję wicestarosty powiatu polickiego. Bednarek interesuje się sportem i turystyką. (rp)

2010-03-18 17:39:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»