Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Największe targi nieruchomości i inwestycji w Europie rozpoczęte

W Monachium otwarto Targi Expo Real, które potrwają do 10 października. Expo Real to największe targi nieruchomości i inwestycji B2B w Europie. Oferują przyjazne warunki dla skutecznego tworzenia sieci kontaktów biznesowych, analizy rynkowej i wymiany doświadczeń.


Na powierzchni 64 000 m2, w sześciu halach, ponad 1500 wystawców prezentuje swoje produkty i usługi, skierowane do profesjonalistów i inwestorów.

W wydarzeniu bierze udział liczne grono przedstawicieli samorządów terytorialnych z Polski, między innymi z Krakowa. Miejska oferta stolicy Małopolski dostępna jest zarówno w wersji analogowej, jak i elektronicznej, w nowoczesnej aplikacji, działającej w ramach narzędzia Infokiosk, również współfinansowanego z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. W miejskim katalogu znalazły się nieruchomości z przeznaczeniem pod zabudowę usługową oraz usługi kulturalne i sportowe. Miasto promuje również wielkie projekty strategiczne: Kraków Airport, Kraków Nowa Huta Przyszłości oraz Kraków-Nowe Miasto, których realizacja oddziaływać będzie na całą Małopolskę.

Warszawa natomiast na Expo Real 2018 zaprezentuje swoje plany rozwoju, a także dane wskazujące na jej rosnące znaczenie międzynarodowe. Podczas tegorocznej edycji wraz z miastem swoje oferty zaprezentuje 9 partnerów: BBI Development, cmT, Ghelamco, Golub GetHouse, HB Reavis, Karimpol, Mayland, Santander i Yareal. Warszawa wspiera sektor kreatywny, dlatego na stoisku tradycyjnie będzie można zobaczyć kreatywne gadżety zaprojektowane przez młodych lokalnych przedsiębiorców.

Ponadto Podczas targów odbędzie się premiera raportu „Usługi biznesowe w Warszawie”, przygotowanego przez Association of Business Service Leaders in Poland (ABSL) we wrześniu 2018 r. – Na targach Warszawa zaprezentuje się jako nowoczesne smart city, bezpieczne, przyjazne, otwarte i przede wszystkim najlepsze miasto w regionie Europy Środkowo-Wschodniej do inwestowania i rozwoju – mówi Piotr Sawicki, dyrektor Biura Rozwoju Gospodarczego.

Targom towarzyszy obszerny, cieszący się sporym zainteresowaniem program merytoryczny: 80 sympozjów, liczne konferencje i obrady okrągłego stołu. Blisko 400 ekspertów będzie dyskutować na temat bieżących trendów i innowacji na rynkach nieruchomości, planowanych inwestycji, czy sytuacji na rynkach finansowych.

fot. Messe München/https://www.exporeal.net

2018-10-08 11:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»