Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


BeSTi@ w Małopolsce!

CWA SA zaprasza na XVIII Ogólnopolską Konferencję Użytkowników Systemu Bestia, która odbędzie się 9-10.10.2018 r. w malowniczej Krynicy Zdrój. Misją firmy jest pokazanie przyjaznego oraz pomocnego w codziennej pracy oblicza BeSTii - z tą myślą przygotowane zostały 2 intensywne dni z Systemem BeSTi@.


Po części konferencyjnej organizatorzy przewidzieli możliwość udziału w praktycznych warsztatach komputerowych z zakresu: Budżetu z WPF, Raportów, Sprawozdań, jak również z Legislatora i SJO BeSTii.

Podczas spotkania poruszone będą przede wszystkim kwestie nowych narzędzi w BeSTii – sprawozdania podatkowe. Eksperci podzielą się praktycznymi informacjami jak radzić sobie z najnowszą wersją Systemu BeSTi@, w szczególności w zakresie, który zgodnie z najnowszymi zmianami aktów wykonawczych, pozostaje nadal głównym przedmiotem zainteresowania. Pierwszy raz pokazane zostanie jaki wpływ na pracę w systemie będą miały ostatnie zmiany rozporządzeń.

Innymi poruszanymi wątkami będą m. in., uchwały w Legislatorze, podpis kwalifikowany i pieczęć elektroniczna, ochrona danych, Split Payment oraz temat - który zawsze wzbudza zainteresowanie – dotacje oświatowe.

Dla uczestników przewidziano panele dyskusyjne i porady eksperckie, które umożliwią wymianę doświadczeń i poglądów ze specjalistami z Ministerstwa Finansów, ABC Pro, Regionalnych Izb Obrachunkowych czy firmy Sputnik Software. Patronat nad wydarzeniem objęło miasto Krynica Zdrój oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji: WWW.cwa.pl

Zapisy: edukacja.cwa.pl


2018-09-20 07:54:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wybory samorządowe - aktualności

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

23-25 października, Kielce, TRANSEXPO 2018 - Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego, https://www.targikielce.pl

23-25 października, Poznań, POL-ECO SYSTEM 2018 - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska, https://polecosystem.pl

25-26 października, Rzeszów, VIII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach, http://www.podkarpackie.org.pl

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»