Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Wyjątkowa kampania promocyjna Łodzi

Ruszył ogólnopolski projekt promocyjny Łodzi, która z pomocą nowoczesnego multimedialnego autobusu prezentuje się w różnych regionach Polski.


- Chcemy przełamywać stereotypy na temat naszego miasta i pokazywać jego nowoczesny potencjał, a jednocześnie zachęcać do studiowania, szukania pracy i miejsca do życia dla młodych ludzi z innych regionów kraju. Prezentujemy nowe oblicze i wizerunek Łodzi jako miasta atrakcyjnego, oferującego wiele możliwości dla rozwoju i kariery zawodowej i wzbudzającego pozytywne emocje - powiedziała prezydent Hanna Zdanowska.

Jak poinformował Błażej Baszczyński z Biura Obsługi Inwestora UMŁ, autobus z jednorożcem odwiedził już Gdańsk i Gdynię, a teraz wyrusza na szlak w województwie łódzkim, a potem również na Śląsk, Kujawy, czy w Świętokrzyskie. W sumie będzie to 30 lokalizacji, w których Łódź zaprezentuje swoje możliwości i jednocześnie zachęcać do pracy w Łodzi. Przy okazji bowiem agencja Manpower prowadzi proces rekrutacyjny dla specjalistów wielu branż, bo rynek pracy w naszym mieście pilnie potrzebuje kadr do sektora AGD, BPO, IT czy logistyki.

Projekt, który potraw 3 miesiące kosztuje 1,35 mln zł, ale uzyskał unijne wsparcie, a miasto przeznaczyło na promocję mobilną 478 tys. zł.

Źródło: https://uml.lodz.pl

2018-08-24 06:45:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»