Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Patronat medialny "Forum Samorządowe"
Targi gardenCONTRACTING- nowoczesne rozwiązania dla zieleni miejskiej

W dniach 14-15 listopada 2018 roku w hali Atlas Arena przy ulicy Bandurskiego 7 w Łodzi odbędą się II Targi Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING. Organizatorem targów jest Miejska Arena Kultury i Sportu (dawne Międzynarodowe Targi Łódzkie).

Jest to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim zorganizowane w formule B2B, adresowane do przedstawicieli branży ogrodniczej: właścicieli i kadry kierowniczej sklepów, centrów i hurtowni ogrodniczych, firm świadczących usługi projektowania i wykonywania ogrodów, architektów krajobrazu oraz przedstawicieli gminnych i miejskich zarządów zieleni. Podczas targów odbędą się imprezy towarzyszące i warsztaty, na których będzie można wymienić się doświadczeniami i rozwiązać bieżące problemy, z którymi borykają się na co dzień samorządy.

GardenCONTRACTING to znakomita okazja dla przedstawicieli samorządów do zapoznania się z najnowszymi trendami w zieleni miejskiej. Podczas targów zaprezentują się producenci i dystrybutorzy nasion, roślin, drzew i krzewów, nawozów, środków ochrony roślin, podłoży ogrodniczych, narzędzi, architekci ogrodów, parków i krajobrazów.

Poprzednia edycja gardenCONTRACTING została doceniona przez przedstawicieli firm biorących w niej udział oraz odwiedzających. Wśród zalet wydarzenia wymieniane były najczęściej: dogodna lokalizacja w centrum Polski, dostępność bazy hotelowej, idealny termin targów, biznesowy charakter - B2B, sprawna organizacja, optymalna liczba wystawców gwarantująca potencjalnym odbiorcom dostęp do pełnej oferty produktów z niemal każdego segmentu branży ogrodniczej.

Więcej informacji na gardencontracting.pl  i pod adresem gardencontracting@makis.pl  Wstęp dla odwiedzającychjest BEZPŁATNY.

2018-08-01 14:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

12-15 lutego, Poznań, Budma Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, https://www.budma.pl

13-15 lutego, Nadarzyn, Remadays Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku, http://www.remadays.com

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»