Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Mazowiecki urząd marszałkowski uhonorowany Wawrzynem Jakości

W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie podczas uroczystej gali Sekretarz Województwa – Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Waldemar Kuliński przyjął certyfikat „Przyjazny Urząd” oraz dwa inne szczególne wyróżnienia – „Wawrzyn Jakości” i „Srebrny Laur”.


W ocenie kapituły konkursu Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie odnotował najwyższy skok jakościowy od poprzednio przeprowadzonej certyfikacji. Fakt ten uhonorowano przyznając urzędowi Wyróżnienie Specjalne Zarządu Instytutu „Warzyn Jakości”.

– Bardzo mnie cieszy to niezwykłe wyróżnienie, bo to nasz wspólny sukces – wszystkich pracowników urzędu marszałkowskiego. Ludzi wykonujących swoją pracę najlepiej, jak potrafią, zaangażowanych i skupionych na naszym wspólnym celu – tworzeniu urzędu życzliwego klientowi, odpowiedzialnego społecznie i po prostu przyjaznego – podkreślił Sekretarz Województwa – Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Waldemar Kuliński.

Znak Jakości „Przyjazny Urząd” przyznawany jest przez Kapitułę Ekspertów – naukowców specjalizujących się w problematyce administracji publicznej, zarządzania jakością i zarządzania publicznego. Konkurs promuje jednostki sektora publicznego wyróżniające się wysoką jakością obsługi klienta, profesjonalizmem i rzetelnością w działaniu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie kultury pracy. „Przyjaznym Urzędem” zostaje organizacja stosująca wysokie standardy jakości w obsłudze klienta i świadczeniu usług publicznych, rzetelna i profesjonalna, wdrażająca nowoczesne i efektywne rozwiązania w zarządzaniu. To organizacja, która inwestuje w pracowników i jest otwarta na potrzeby obywateli.  

Źródło: https://www.mazovia.pl
Fot. Michał Słaby

2018-07-03 09:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»