Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Nowość od Husqvarna do pielęgnacji terenów zieleni

Rider Collection to zaawansowana technologicznie kosiarka samojezdna marki Husqvarna. Przeznaczona jest do codziennej pracy i zadań specjalistycznych w obiektach hotelowych, konferencyjnych, sportowych, czy na rozległych terenach osiedli mieszkaniowych.


Ridery docierają w miejsca wcześniej niedostępne, wykonując pracę w wąskich przestrzeniach, na stokach i na zróżnicowanym terenie. Przegubowy układ kierowniczy zapewnia zwrotność i ułatwia pracę wokół drzew, krzewów i rabat kwiatowych. Natomiast napęd na cztery koła pozwala dostosować przyczepność kół zapewniając im stabilność na nierównym, pochyłym, mokrym czy śliskim podłożu.

Ridery to grupa maszyn stworzonych z myślą o dostarczaniu różnorodnych rozwiązań w zależności od potrzeb do pracy przez cały rok. Szeroki wybór osprzętu pozwoli wykorzystać te maszyny do wielu rożnych zadań podczas utrzymania terenów zewnętrznych. Przyczepy, szczotki, rozsiewacze, lemiesze do odśnieżania i wiele innych przystawek zapewnią maszynie uniwersalność i gotowość do wykonania większości prac.

Źródło: www.husqvarna.pl

2018-06-21 08:38:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»